| Andrei_Andutzu_1989 a întrebat:

Salutatre! Am un Samnsung Galaxy trend GT-S7560 cu sistem de operare Android 4.0.1 Ice Cream Sandwich...pot trece la Android 4.1.2 Jelly Beam? daca se poate,imi ziceti cum pot face asta, ca prin update nu-mi da nimic. Multumesc

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Am un amic care are 4.2.2 pe trend, deci poti, fie ca iti cere update ota, cand faci conexiune la wi fi, la despre telefon-actualizare, fie cu kies.

| Andrei_Andutzu_1989 explică (pentru SasNetRomania):

Mersi mult...asta voiam sa stiu, oricum am kies dar nu-mi da nici un update si nici pe tel nu gaseste update.

| SasNetRomania a răspuns (pentru Andrei_Andutzu_1989):

Mai ai de asteptat, unele primesc mai repede unele mai tarziu.