| CoMa222 a întrebat:

Salutt.De curand am si eu o problema cu telefonul adica o ia razna, se inchide se deschide cred ca e din cauza ca l.am scapat o data jos dar nu are nicio zgarietura.Am cumparat telefonul de pe Emag si chestia e ca nu am certificatul de garantie(certificatul e de producator).Am si cutia de la eMAG, dar am doar datele de facturare si pe cutia telefonului am seria imei si toate celelalte.Se poate sa nu.mi fi trimis garantia? Poate se sun la ei? Daca am pierdut.o eu se mai poate face ceva?

1 răspuns:
| untu a răspuns:

Suna la ei si vorbeste-i ce s-a intamplat si ei o sa te indrume ce trebuie sa faci! O seara buna!