| Minolla a întrebat:

Saluut! Am facut greseala de a activa mai demult, pe telefon (am abonament), o optiune prin care sunt informata de fiecare data cand are loc un meci purtat de echipa Steaua, in legatura cu scorul. Apare FAN:...si scorul meciului. Partea proasta este ca sunt taxata pentru aceste sms-uri primite si vreau sa dezactivez optiunea. Cine ma poate ajuta?:*

2 răspunsuri:
| Anto007 a răspuns:

"pentru a ieşi din programul PrePay suporter trimite gratuit la 321 un SMS cu textul STOP şi numele echipei" - http://www.orange.ro/suporter/prepay-suporter.html

| Minolla explică (pentru Anto007):

Merci! Am reusit sa scap de aceasta problema.