| Alexandra_Neagu_1996 a întrebat:

Saluut! Am un telefon- Samsung Galaxy Trend- si as vrea sa stiu cum pot activa vocea din telefonul, ca atunci cand suna cineva ori primesc mesaj, sa spuna cine este. Ma puteti ajuta? Va multumesc happy

2 răspunsuri:
| ѕოiℓ a răspuns:

Hei? Asta e valabila doar pentru Iphone 4S, nu exista asa ceva.

| Alexandra_Neagu_1996 explică (pentru ѕოiℓ):

Hei, ba este valabila si pentru telefoane Samsung galaxy tongue de orice fel. am avut un Samsung s1 si am activat iar pe acest telefon pe care il am acum am activat odata, dar nu stiu ce s-a intamplat si s-a dzactivat..am bifat si debifat toate optiunile din telefon, dar...degeaba... tongue