| Andrei4178 a întrebat:

Saluuut TPU! Cine se stie la telefoane?
Am un Samsung Galaxy S3 si nu stiu cuum sa descarc de pe el muzica videoclipuri poze..etc,si invers!winking daca stiti cineva sa imi ziceti cum se face explicati-mi ca la "prosti" sa inteleg mai bine dar sa si mearga. Va rog am nevoie REPEDE! DAU FUNDA!

6 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Descarci de pe net muzica, foarte simplu.

| GigiManivela a răspuns:

In primul rand instalezi Samsung kies, apoi conectezi telefonul la pc si prin kies transferi muzica, video si jocuri. Funda? happy

| sergiu151 a răspuns:

Ia-ti un cititor de card si pori cel mai usor nu e mult unul e 10 lei dar in schimb merg toate felurile de card

| StEfyOrOs12999 a răspuns:

Pai... daca vrei sa descari o imaginee >>> tii apasat pe imaginea care o vrei sa ti-o descari si nu lasi din apasat pana cand nu iti apare ceva de genul,, Salveaza imaginea" si alte chestii...>>> si cand iti apare (daca iti apare ) pui pe Salveaza imaginea si ti se descarca

2.SAu uita-te pe YouTube la ceva de genul.,, How to download pictures and videos on Samsung Galaxy S III "
FUNDA!? big grin

| Cristian_Andrei_1992 a răspuns:

Sau e aplicatia airdroid care e foarte usor de folosit.