| mariapaduraru a întrebat:

Saluuuuuut. am o problema. pe abonament am sms-uri. doar ca nu stiu ce trebuie sa fac sa pot sa trimit. de fiecare data cand incerc imi apare un semn al exclamarii. stiti ce setari trebuie sa ii fac telefonului? am un Samsung galaxy mini 2 si sunt pe Vodafone. multumesc frumos

2 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Mai bine du-te la un magazin Vodafone si iti rezolva ei happy

| darrio2007 a răspuns:

Intra la Contacte, cauta persoana careia vrei sa ii trimiti mesajul.Click pe nume.Iti apare o casuta Mesaj. Apasa pe ea si iti apare fereastra de scriere.Scrii textul si apoi trimitere.