| burhanbei a întrebat:

Salve, este cineva printre voi expert iphone 3g?
intrebare cum se poate sterge din lista de apeluri doar 1 apel? fara a le sterge pe toate...inca o chestie aiurea care face iphone 3g un telefon de 2 lei...

2 răspunsuri:
| rezervatro a răspuns:

Nu sunt sigur. Dar daca intrii la apeluri, incearca sa tii lung pe apelul dorit. ar trebui sa-ti apara mai jos o "foaie" unde sunt cateva optiuni. ar trebui sa fie si Delete. nu sunt sigur! dar incearca.

| rezervatro a răspuns:

Stii? incearca si asta...Cauti in Cydia Recent/CallLog Delete (Sinfull, BigBoss sau Smart-Mobile) sau Call Clear