| burhanbei a întrebat:

Salve la toti! un cunoscator in ale IPHONE 3? am un telefon de acest gen care nu imi mai face folosinta, am intentionat sa/l vand si am vrut sa restaurez setarile din fabrica. din pacate pentru mine am dat alta optiune si acum telefonul e ca si mort, im sensul ca imi apare pictograma USB care imi indica sa-l conectez la ITUNES. am incercat dar nu/mi permite sa fac un cont nou, contul vechi l/a facut fiimea care nu mai tine minte parola.
1. cum as putea sa resetez contul itunes vechi?
2. dupa ce intru in itunes cum readuc telefonul in stare de functionare?
multumec si astept vesti de la cunoscatori.

1 răspuns:
| AdrianaMaria1996 a răspuns:

Ar fi mai bine sa il duci la un service, parerea mea