| Derkes a întrebat:

Samsung a70, Huawei p30 lite sau Huawei P smart Z? Parca Samsung ma atrage mai mult, dar important este ce capacitati are. Deci ce imi recomandati? Exemplificati de ce.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, niciunul.

| NoBodyOriginal a răspuns:

Daca vrei performante inalte si nu te deranjeaza notch-ul acela tip picatura iti recomand A70. In PUBGM iti seteaza automat grafica pe max. si nu se simte lag sau framedrop si nici nu se incalzeste repede plus bateria mare. Despre camera sa nu mai spun. In lumina scazuta face poze excelente. Daca ai buget recomand cu caldura A70. Daca vrei mai mult pentru camera i-ati P30 Lite. Nu e asa scump dar nu are performantele lui A70. Daca vrei sa vezi seriale, filme si sa asculti muzica iti recomand P Smart Z. Are ecranul mare si margini super subtiri. E perfect pentru seriale. Si cateva poze dar noaptea nu se comporta excelent. Recomandarea mea daca te ajuta buzunarul e Samsung Galaxy A70.