| Coman_Alexandru_2000 a întrebat:

Samsung Galaxy A5 2015 sau A3 2016?

5 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Ambele-s bune, as alege A3 pentru ca arata mai bine!

| Spl1tS3c0nd a răspuns:

Http://www.phonearena.com/......9814,8944. Eu as merge pe A5 deoarece are un plus de 512MB la RAM

| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

Si eu tot A3 2016.este mult mai frumos decât generația A5 2015 si este mai bun la camere plus ca mie mie se pare ca a3 2016 rulează mult mai ok...îți spun din experiența de utilizator.dar in fine, dacă e sa tragi o rezulta ambele telefone sunt impresionant de bune având in vedere calitate/pret

| SweetTFresh a răspuns:

Salutare! Cu toata dragostea recomand A3 (2016)! Si eu am acelasi telefon si nu are nici-un minus. Ba din contra, este plin de plusuri! Merita toti banii! Apropo, este cel mai reusit telefon din gama Samsung. Bafta!winking

| potropopu a răspuns:

Iti recomand A3 2016