| Mihai007005 a întrebat:

Samsung Galaxy A6+
Sau
Huawei P20 Lite?
Huawei-ul e cu 100 de lei mai scump.
Nu prea știu ce să aleg, deși optez mai mult pentru Samsung.

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

In țara asta toți cumpăra doar Samsung sau Apple.
Deci trebuie să te menții in aceeași linie.

| Vali215 a răspuns:

Uită-te la recenziile în română de pe Youtube a celor două telefoane. O să vezi acolo calitățile și defectele lor. Așa o să poți alege mai ușor.

| DeliNes a răspuns:

Eu sincer prefer marca Huawei. Am un Huawei mate s de 3 ani, anul trecut i-am schimbat bateria si merge perfect, ca si cum ar fi nou.
Dar depinde de gusturi si preferinte

| Mihai007005 explică:

Am ales A6+-ul până la urmă. Are bateria și camera mai buna, procesor nițel mai prost și mai puțin RAM parcă, iar diferența de preț este de 150 de lei.

| Yiliz a răspuns:

Iti spun cu toata sinceritatea ca Samsung e Samsung, eu personal iti recomand A6+