| BezeaToxica a întrebat:

Samsung Galaxy Ace 3; S3 mini sau Galaxy Core?
Care este castigatorul?
O mica parere happy

Răspuns Câştigător
| TheUltimaTeHack a răspuns:

As merge pe Samsung galaxy core...are procesorul mai bun, chiar daca s3 mini e mai cunoscut...Toate au 1 GB ram, 4", dar pe langa procesorul care este egal cu ace 3, are cea mai puternica baterie.(nu cred ca vei vrea sa te joci langa priza)

12 răspunsuri:
| SilviuAlex a răspuns:

Galaxy core funda?

| Gabriel8 a răspuns:

Ace 3

| Daryus_Yo_1994 a răspuns:

Eu cred că Galaxy Ace 3 e mai bun.

| ckatalin a răspuns:

Eu tas zice sa optezi intre S3 mini si Galaxy Core, pentru. ca galaxy ace 3 iese imediat din schema. Iar intre S3 mini si Galaxy Core nu stiu ce sa-ti zic sunt cam la fel la procesor, camera, android, etc. Oricade din astea 2

Funda?

| CatalinOrzan a răspuns:

Vonino EGO QS laughing

| BezeaToxica explică:

Eu caut un telefon in care: Daca se strica bateria sa am de unde face rost de alta(la vonino de unde sa iau alta?), folie de protectie, etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S3 mini.

| RB26DETT a răspuns (pentru TheUltimaTeHack):

Orice baterie ai avea, la asemenea telefon nu ai cum sa nu te joci o data si o data langa priza laughing) eu as fi mers pe Xperia L, mult mai bun decat toate 3 enumerate.

| TheUltimaTeHack a răspuns (pentru RB26DETT):

Sincer,vreau si eu sa spun ceva:1.Cred ca este peste bugetul lui
2. Daca ar vrea sa se joace pe el sa isi ia adio de la orice joc
3.Processor mai slab, 1GB ram, la fel ca toate, Deci nu cred ca cei 8MB la camera merita diferenta de 300-400 lei
P.S. Am un Allview a5 duo big grin

| RB26DETT a răspuns (pentru TheUltimaTeHack):

Fa si tu testul antutu benchmark, cu xperia L am obtinut undeva la 12 sau 13K si altceva, instaleaza-ti gta san andreas si vezi daca iti merge fara nici un pic de lag la setarile astea : rezolutie maxima, shadow low sau mediu, quality mediu, majoritatea la mediu si reflexii la maxim apoi mai vorbimwinking de geaba scrie 1 ghz dual core dar tu nu te uiti la placa video, xperia L are adreno 305, mai buna decat cea de pe Samsung galaxy S3!

| TheUltimaTeHack a răspuns (pentru RB26DETT):

Aham.vad "quality mediu", degeaba te complici, la benchmark te lauzi cu placa ta video, dar degeaba daca ai un processor de teata cacaoa.Plus ca la total tot core este mai bun.
P.S. Nu detin acest telefon, nu pot sa instalez nimic, dar optez in continuare pentru. galaxy core

| RB26DETT a răspuns (pentru TheUltimaTeHack):

Mda, am o tableta cu procesor 1.2 quad core, placa video power VRsgx parca si nu mai stiu cum in 8 nuclee, 1 gb de RAM ddr3 si totusi telefonul o face in toate punctele, stiu ca mi-a spus cineva o data ca nu conteaza numarul de nuclee, conteaza arhitectura, mai bine putin si bun decat mult si prost! si tu spui de placa video ca nu stiu ce... dar ia-o pe calculatoare acum, incearca sa joci un joc ce iti cere 256 mb de placa video si tu ai placa video de 128, ti-ar merge?