| adych a întrebat:

Samsung Galaxy Chat b5330 pareri.

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! Imi place telefonul!
De ce?
Avantaje ca : Android 4.0 ICS, Procesor bun pentru pret (850mhz), baterie care tine, Memorie interna multa (4GB), Ecran mare (Pentru QWERTY Portrait), Internet rapid pentru pret, ieftin!
Dezavantaje
rezolutie mica
camera proasta (2MP)
Dimensiuni ne-naturale (Se simte putin ciudat in mana)

Per total, telefonul este foarte bun pentru pretul lui, si avantajul pentru care vrei sa il cumperi : Tastatura buna.
Uite aici specificatiile
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_chat_b5330-4866.php
Uite aici preturi!
http://www.shopmania.ro/......0-34983476

Sper ca te-am putut ajuta!

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

E un telefon bun mai ales pentru chat și mesaje!

| bogdiy a răspuns:

Ii un telefon foarte bun nu o sa ai probleme cu apasarea a mai multor taste de o data si arata foarte bine la un pret rezonabil

| Gimmie1ツツ a răspuns:

Dual Sim: Nu
Retea (MHz): 2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
3G Network HSDPA 900 / 2100
GPS: GPS
Altele: Stereo FM radio cu RDS
A-GPS support and GLONASS
SNS integration
Organizer
Image/video editor
Document viewer
Google Search, Maps, Gmail, YouTube, Calendar, Google Talk, Picasa integration
Voice memo/dial
Predictive
Culoare: Negru
Dimensiuni Dimensiuni (W x D x H mm): 118.9 x 59.3 x 11.7 mm
Greutate (g): 112 g
Display Rezolutie (pixeli): 240 x 320 pixels, 3.0 inches (~133 ppi pixel density)
Culori: 256K colors
Tip display: Touchscreen Capacitiv
Tehnologie display: TFT
Caracteristici: QWERTY Keyboard
Touchwiz UX UI
Conectivitate Tehnologie 3G: HSDPA, 7.2 Mbps; HSUPA, 5.76 Mbps
WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi hotspot
GPRS: Da
EDGE: Da
3G: Cu 3G
Tehnologie wireless: Wi Fi
Bluetooth: Da, v3.0 cu A2DP
USB: Da, microUSB v2.0
Memorie Memorie agenda: Da
Memorie apeluri: Da
Slot memorie: microSD
Memorie: 4 Gb
Memorie maxima (MB): Pana la 32 GB
Procesor CPU: 850 MHz
Functii Sistem de operare: Android OS
Versiune sistem de operare: v4.x (Ice Cream Sandwich)
Camera: 2 MP
Functii: Rezolutie maxima: 1600x1200 pixels
Video Da, VGA la 25fps
MP4/H.264/H.263 player
Senzor: Accelerometer, proximity, compass
Audio: Vibration; MP3 ringtones
3.5mm jack
MP3/WAV/eAAC+ player
Baterie Tip baterie: Standard battery, Li-Ion 1200 mAh
Durata convorbire (ore): Pana la 14 h 40 min (2G) / 5 h (3G)
Durata in regim de asteptare (ore): Pana la 520 h (2G) / 380 h (3G)
Deci e foarte ok!
Funda?

| adych explică:

L-am cumparat si sunt foarte multumit de el. Merge foarte bine, raspunde prompt comenzilor, bateria tine zile cu butonat mediu, internet si cv joculete. Multumesc mult pentru raspunsurile date.

| Bianka130 a răspuns:

Buna. este un telefon de exceptie daca cumva ti l-ai cumparat te asigur ca vei fi multumit\a de el e un telefon foarte bun cu memorie destul de buna