| swty89 a întrebat:

Samsung galaxy grand 2 duos merita?

4 răspunsuri:
| InteractiV a răspuns:

Desigur.Merita din plin.Am avut si eu unul si ti-l recomand.Merge foarte bine deoarece are rami destul de mari.Bateria tine foarte mult dar trebuie sa o incarci regulat.Este un telefon foarte Bun.Iti spun si ma repet ti-l recomand.Salut.

| euAnonim100 a răspuns:

Buna!
Da, acest telefon chiar merita! 1.5 RAM, microUSB, android Jelly Bean, dar se poate upgrada la 4.4.2 KitKat, baterie super-buna si multe, multe altele! big grin
Iar pretul...pretul e WOW! La ce caracteristici are, pretul ar trebui sa fie de 1500 lei, nu 779 (la eMAG)

Sper ca te-am ajutat si sper sa ti-l cumperi! Funda?

| MisterSprinkle a răspuns:

Merita categoric! Ti-l recomand

| lavi14 a răspuns:

Da.Tot ce e de la Samsung e bun.