| heelpme a întrebat:

Samsung Galaxy Grand Prime, Samsung Galaxy J5 sau Samsung Galaxy S4 mini?

Răspuns Câştigător
| Alex1510 a răspuns:

J5 are cea mai buna camera dintre aceste 3 telefoane.J5 si Grand prime au bateriile mai bune decat s4 mini.In j5 merge card de pana la 128G iar pe s4 mini si grand prime de pana la 64G. J5 are ecran HD super amoled, s4 mini are doar super amoled iar grand prime nu chiar asa de bun. Daca vrei sa afli mai multe cauta pe eMAG. Dintre toate astea cel mai performant este Samsung Galaxy J5.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy J5 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grand Prime ca să avem la fel laughing

| Dimitrik a răspuns:

Salut,
Da J5 sunt cele mai okei pertotal:
http://bit.ly/1OzmGQn

| ABCDEFGH2806 a răspuns:

Cel mai bun e j5

| AssasinulXp a răspuns:

Dupa parerea mea Samsung Galaxy J5 si Samsung Galaxy S4 mini sunt bune, acuma depinde si care iti place tie cel mai mult.