| 92elshaaarawy a întrebat:

Samsung Galaxy Grand Prime sau Galaxy S3 Neo?
Astept parerile voastrewinking

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Samsung Galaxy S3 Neo este mult mai bun decat Grand Prime. Ecranul este Super Amoled si HD, deci se vede mai bine. Grand Prime are ecranul putin mai mare, dar nu se vede la fel de clar. S3 Neo are si mai multa memorie, 16 GB, in timp ce Grand Prime are doar 8 GB. S3 Neo are si memorie RAM mai mare, 1, 5 GB, fata de 1 GB. Grand Prime merita cumparat doar daca iti place mai mult cum arata. Singurele lui plusuri ar fi bateria mai mare si camera frontala de 5 MP. Bafta!

| 92elshaaarawy explică (pentru bursuc001):

Memoria nu e o problema. Grand imi place cum arata si de aceea am vrut niste pareri

| Mario1999 a răspuns (pentru 92elshaaarawy):

Intr-adevar, Grand are un design mai nou si poate arata mai bine. S3 Neo are acelasi design ca si S3, care a fost lansat in 2012.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Hristos a înviat!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S3 Neo, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......cb5tq1.php

Toate cele bune.

Sărbători Fericite!
http://i.imgur.com/t0pIB.jpg