| Addaa1998 a întrebat:

Samsung Galaxy Grand Prime sau Samsung Galaxy A3?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Samsung Galaxy Grand Prime

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy A3 Duos deoarece este PUŢIN mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde ce vrei. Daca vrei mai multa memorie ia A3. Daca vrei o baterie mai buna ia Prime. Eu zic ca memoria 1 Gb RAM si 8 Gb de stocare, ajunge. Dar o baterie buna conteaza. Eu nu mi-am luat Samsung. Mi-am luat Allview si cu baterie de 5000 ma/h. Este extraordinar!

| Addaa1998 explică (pentru Salontanul):

Pai m-am gandit ca A3 fiind mai nou e mai bun. Diferenta dintre ele este de 200 de lei si nu stiu care l-as putea alege, deja sunt in ceatalaughing

| gelu1970 a răspuns:

In comparatii iese castigator prime. daca tu crezi ca a3 e superior, atunci cumpara acel telefon. ai intrebat si ai primit raspunsurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A3 e ceva mai bun, dar nu cu mult.

| LaccboGaming a răspuns:

Dupa mine Samsung galaxy a3.

| Stefan_Miron_1988 a răspuns:

Samsung Galaxy J daca te pasioneaza pozele selfie. Are camera foto mult mai buna ca celelate. Uite si un review http://pontieftin.blogspot.ro/......catii.html