| GregHouse a întrebat:

Samsung Galaxy I9305 S III (S3-ul cu 2 GB RAM) sau Note II? M-ar ajuta parerile celor care au/ au avut.
Ma atrag procesorul si bateria lui Note 2, insa dimensiunile lui mi se par foarte mari, am maini destul de mici. Si nici in buzunar nu stiu daca intra, sau daca nu ma deranjeaza atunci cand stau jos.

Răspuns Câştigător
| Pădurariu_Miana_2000 a răspuns:

Samsung Note II are dimensiuni foarte mari si uneori te poate incomoda. dar nu se compara cu S III-ul. nu se blocheaza si are niste aplicatii foarte ok! si S III-ul este destul de bun insa display-ul este foarte fragil si daca l-ai scapat jos s-a spart! Daca ii pui husa poate il mai salvezi! incearca un S4!winking

| GregHouse explică (pentru Pădurariu_Miana_2000):

Scump laughing
Mai am variantele Nexus 4 si Sony Xperia Z.

| Pădurariu_Miana_2000 a răspuns (pentru GregHouse):

big grin Sony Xperia Z. cred!winking

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Note 2 are cpu identic cu acel i9305, difera doar frecventa, atata tot...