| p3mery a întrebat:

Samsung galaxy J3 2017 sau Samsung galaxy J5 2017?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ai fonduri suficiente pentru j5 2017, poţi să ţi-l cumperi.Succesbig grin

| Alinuta28 a răspuns:

Eu folosesc j5. Merge bine, imaginile sunt foarte clare si culorile reale fata de alte zeci de telefoane pe care le-am avut, sunetul este atat la apel cat si la muzica de nota 20! Merge repede si tine bateria foarte mult caci are 3000 ma. Modelul j3 nu este la fel de avansat, nici la poze, sunet, imagini si altele. Recomand j5

| Vali2265 a răspuns:

J5 este mult mai bun

| Elisa97 a răspuns:

J5 2017 clar happy îți spun asta din propria experiență, îl dețin de vreo 2 luni și e super bun.

| Naty_Naty_1995 a răspuns:

Am j5 de vreo 4-5 luni si merge foarte bine

| CornelAlexandruCuc a răspuns:

Categoric j5 2017... dc ti ai lua un model mai vechi?