| FasoleVerde a întrebat:

Samsung galaxy J5 (2016) nu are protectie ecran Gorilla Glass? nici macar versiunea 1? sa mai zic ca a5 2016 care e mai scump cu 400 lei are gorilla glass 4 cea mai noua protectie... eu am cautat tot internetul si nu am gasit nimic legat de protectia ecranului J5-ului 2016. poate stiti voi un document sau scrie pe cutiile telefoanelor voastre daca are sau nu... multumesc

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

13. No any scratch resistant glass like Corning Gorilla Glass or Dragontrail Glass.
De aici: http://nambor.com/samsung-galaxy-j5-6-new-2016-edition-pros-and-cons/