| Alexul99 a întrebat:

Samsung Galaxy J5 poate inregistra 1080p la 60 fps?
Am citit pe mai multe site-uri cu specificatii ale telefonului si majoritatea spun ca suporta inregistrare in 60 fps, dar in aplicatia de camera preinstalata a telefonului nu gasesc optiunea de a trece in 60 fps, nici macar in cazul 720p la 60 fps.
Ofer funda, multumesc anticipat pentru raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Niciun model de J5 nu poate filma 1080p cu 60 cadre pe secundă. Ce scrie pe GSMArena este adevărat, existând mici excepții.

2 răspunsuri:
| Alexul99 explică (pentru mihai69):

Nu ma ajuta cu nimic rapsunsul tau, daca tu gasesti ceea ce am intrebat eu acolo iti dau funda in secunda 2.hee hee