| GabryeluL a întrebat:

Samsung Galaxy J5 sau Huawei P8 Lite?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Huawei P8 lite, pentru că este mai performant!

| OnePiece a răspuns:

P8 lite e mai bun decat J5, fie el 2015 sau 2016

| Mimo2 a răspuns:

P8 lite

| Kenzo1234 a răspuns:

Samsung Galaxy J5 (parerea mea )

| Nezokila a răspuns:

Huawei P8 Lite, deoarece este un telefon mult mai mult finut, dragut si e atat de frumos, Samsung J5, e cam botucanos, e caramida, nu-mi place parerea mea.
Huawei P8 lite, are un design frumos, elegant, si ca performanta depaseste pe Samsung J5, si costa doar cu 2 milioane mai mult fata de asta. ( J5 costa 5, 7 MIL, si Huawei 7.9)

| GabryeluL explică (pentru Nezokila):

E mai scump j5

| Mimo2 a răspuns (pentru Nezokila):

P8 lite e 650 lei acum!
Pe Emag

| Andratpuv a răspuns:

Samsung Galaxy J5, pentru. ca este mult mai bun fata de Huawi P8 Lite. Daca vrei, Huawei P8, FARA LITE(spun asta, fiindca varianta"lite"este mult mai slaba).