| paulmicutz a întrebat:

Samsung galaxy note 3 sau Samsung galaxy s5? Argumentati raspunsul.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Note 3 pentru că e mai mare și mai bun.

| Pool77 a răspuns:

Depinde pentru ce vrei.
Daca doresti mai multa distractie, un display mai mare, si pentru jocuri mai mari alege Note 3.
Daca stii ca nu poti avea grija de telefon atunci alege S5 cam tot aceeasi camera ca la note 3, insa e rezistent la apa ce-i ofera un +, de fapt inlocueste pen-ul. happy Drept pret si performanta Note 3.

| JeJeleu a răspuns:

Note 3! Pentru raport calitate-pret
Am eu si sunt super multumita!
Am umblat si putin pe s5, e decent îmi place... adevarul e ca sunt cam la fel doar ca nu as da note3 pe un s5
Pana la urma depinde pentru ce il vrei! happy

| 2low4us a răspuns:

Eu zic ca Note 3 e mai bun deoarece are si pen-ul acela care te ajuta mult.
Funda? happy