| Ateistu a întrebat:

Samsung galaxy note 4 octa core
De unde pot să-l cumpar
Vreau aceasta varianta de telefon am auzit ca este mai buna
Dau funda

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

La ce iti mai trebuie octa-core laughing
Nu te ajuta cu nimic. Performanta aia daca e, deci daca, dispare in optimizari, ca nimeni nu foloseste cpu exynos. Uita-te cate telefoane cu android au snapdragon.

| specialistu4all a răspuns:

De banii astia mai bine iei http://bit.ly/1qOgpmr :

| InsiNe a răspuns:

Il poti lua de la Emag eu de acolo mi-am achizitionat unul white 32 gb am dat 32mil pe el

Răspuns utilizator avertizat
| mariusandrei23 a răspuns:

Varianta cu octa-core nu a aparut inca la noi in tara happy, dar sa stii ca diferenta intre cele 2 e doar procesorul, si eu zic ca cel quad-core e foarte bun si nu o sa se vada diferenta