| goldenbullet a întrebat:

Samsung Galaxy Note 4 sau HTC One M9? Care este mai bun? (In caz ca ati folosit). Multumesc.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Note 4 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......0455vx.php

Toate cele bune!

| AgentulVIPPro a răspuns:

Salut. Nu iti recomand HTC deoarece aceasta marca de telefoane are o problema mare cu bateria, utilizat fiind pe perioade lungi bateria se supraincalzeste si isi pierde pe parcursul zilelor capacitatea de a mentine curentul, de asemenea poate exista riscul deteriorarii bateriei. In afara de baterie tot nu iti recomand dispozitivul HTC deoarece este cu mult depasit de cei de la Samsung. Samsung Galaxy Note 4 este un dispozitiv foarte utilizat, compact si foarte usor. Are un sistem ridicat de performanta si atrage privirile oricui. Este dotat in principiu cu o baterie Lyon, se stie despre firma acestor baterii ca suporta tensiuni destul de mari si sunt rezistente la supraincalziri si la utilizarea telefonului pe perioade indelungate de timp. Sper ca ti-a fost de folos raspunsul meu, ma numesc AgentulVIPPro si iti urez o zi buna.