| AnakinSW a întrebat:

Samsung Galaxy Note 9, Iphone 8 plus sau Iphone X. Pe care il alegeti si de ce?

4 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Note 9. Uita-te la specificatii.
Apple e o firma de stors banii de pe oameni. La fel face si Samsung cu S10-le, dar in afara de ala, Samsung e 10 clase peste Apple.

| venividivici2017 a răspuns:

Note 9 ...sau ceva ce nu ai specificat dar care, personal, le vad peste orice la momentul actual ar fi P30 Pro, Mate 20 Pro de la Huawei.

| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Huawei P30 Pro. 256GB memorie interna comparativ cu Iphone X [ 64GB ] sau Note 9 [ 128GB ]...

| AnakinSW explică (pentru TheBoyTheCool24):

Iphone X si Note 9 exista in mai multe variante de memorie domnule