| dygas a întrebat:

Samsung galaxy note: cine mai are acest telefon? e un telefon bun? am un s2 si vreau sa il schimb cu un note? se merita? multumesc.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu, nu merita!
Doar sa iti mai dea bani pe note. Note e mai scump decat s2.

| HolyPotato a răspuns:

Da, se merită:
http://www.compare-cellphones.org/......alaxy-S-II
Înafară de faptul că e mai mic, mai ușor și are ecran Super Amoled Plus, Samsung galaxy s2 nu are niciun avantaj față de note, care are un procesor mai rapid și o claritate mai bună a imaginii, o mai mare rezistență a bateriei etc.