| ionescuandrada2000 a întrebat:

Samsung Galaxy Note3 sau Iphone 5 S?

Răspuns Câştigător
| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

IN PRIMUL RAND SA DAI FUNDA happy.Eu personal as alege note 3 deoarece este mai inteligent mai rapid mai eficient decat un iphone. Iphone-ul este doar un gadget de fite facut din materiale de calitate.Deci sa fie clar note este un telefon inteligent rapid si eficient iar iphone este un telefon facut ca sa te dai mare pe note descarci ceva gratuit din play store pecand la iphone trebuie sa platesti daca vrei sa descarci ceva din apstore iti spun din experienta pentru ca am un iphone 4 si nu prea sunt multumit de el intrucat mai toate aplicatile de pe apstore trebuie platite sa nu mai vorbim de muzica care trebuie cumparata din itunes pe cand la Samsung mai toate aplicatiile sunt gratuite si le descarci fara nici o problema.Si un mare avantaj este ca note-ul este mai ieftin iar Apple iphone mai scump, la iphone platesti doar pe marul de pe spate 10 milioane in fine faci cum vrei ieu as alege note PA PA si te rog din inima te rog te rog pls FUNDA ca nu am niciuna te rog din inima happy

| ionescuandrada2000 explică (pentru UNEXPERTINCEPATOR):

Uite ca ai primit fundita, insa nu pentru ca m-ai rugat, ci pentru ca ai dat un raspuns foarte bun. Felicitari! Daca raspunzi la mai multe intrebari de-ale mele, cu siguranta vei primi funda, la cat de bine si elaborat raspunsi! Bravo!

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns (pentru UNEXPERTINCEPATOR):

Mersi pentru funda

14 răspunsuri:
| Happyjump a răspuns:

IPhone 5s e ultima fiță, dar e mult mai convenabil note 3

| Celcareajuta a răspuns:

IPhone 5S

Răspuns utilizator avertizat
| paulmicutz a răspuns:

Eu am Samsung galaxy note 3 si iti pot spune ca este un telefon exceptional din toate punctele de vedere.

| Iris1997 a răspuns:

Iti propun Galaxy Note 3 deoarece un unchi de al meu are Iphone 5s si mi-a spus ca e praf, e plin de aplicatii si are uneori tendinta de a se bloca...touch screen-ul mai are momente cand merge sacadat...

| user123456789 a răspuns:

Note 3, cu mult mai bun fata de 5s. Nu vei regreta. Iphone este mai slab ca Samsung. Bafta si alege cu cap!

| user123456789 a răspuns:

Nu vreau sa spun ca si Samsung este slab, m-am referit ca iphone este sub Samsung, asta asa sa nu se inteleaga gresit.

| Brigyte a răspuns:

IPhone din toate punctele de vedere happy

| anneemariia a răspuns:

Note 3 il am si eu si e un telefon exceptional...il poti achizitiona de pe telefonultau deoarece e o firma ff serioasa si au produse originale. Fundita?

| Gtxman a răspuns:

Eu as alege Samsung Galaxy Note3 pentru ca Iphone-urile sunt mai fragile. Dar gusturile nu se discuta.

| Andrey12122 a răspuns:

Iphone 5s