| manuelstone a întrebat:

Samsung galaxy s 4, ipone 4S sau iphone 5? si de ce?

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S4.

| davidtm a răspuns:

Normal ca s4.pentru ca costa o caruta de bani 30 de milioane..are un procesor quad core, are o camera de 13 mp, are un gb ram.are senzori multi.cum ar fi air view e foarte tare...

| manuelstone explică (pentru davidtm):

De fapt 28 mil si iphone 5 27 de mil

| davidtm a răspuns (pentru manuelstone):

Si care e diferenta?
si totusi vrei sa spui ca iti cumperi unul din telefoane?laughing
daca ai ajuns sa faci comparatie dintre iphone 4s, si Samsung s4, ai boli grave omule.

| manuelstone explică (pentru davidtm):

Ba eu am insiruit 3 telefoane pentru ca nu stiu ce sa-mi iau am vrut sa mai spun si de HTC one.si da im ivoi lua unul din telefoane

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Daca vrei sa iti cumperi un telefon iti propun sa nu iei nici una din acestea. Toate sunt ca predecesorul lor doar ca mai scumpe. Eu mi-as cumpara S3

| Leatherleader a răspuns:

Eu as alege Samsung Galaxi s4, pentru ca este mai bun si mai performant!