| No10 a întrebat:

Samsung galaxy s dous, aveti careva, ce parere aveti despre el?

Răspuns Câştigător
| andutzu2000 a răspuns:

Pai ce mai aștepti i-ați Lumia 535 sau de ce nu 640. Ies super pozele.winking

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este destul de bun la preţul pe care-l are ( 500 lei ) - vezi specificaţiile tehnice şi diverse magazine & preţuri la linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s_duos_s7562-4883.php

http://www.shopmania.ro/......2-40908977

Evident, sunt şi telefoane mult mai performante, dar şi mult mai SCUMPE...

Toate cele bune!

| andutzu2000 a răspuns:

Este o porcarie de telefon( in vremurile noastre ).Nu ai nici măcar 1GB RAM, este Dual core si ai abia 1500 mhA. In banii aceștia poți sa îți iei telefoane mai bune.

| No10 explică (pentru andutzu2000):

Da dar totusi e Samsung, la banii acesti iti iei telefoane de marca care nici naiba nu a auzit de ele, si sunt bune 4-5 luni.

| andutzu2000 a răspuns:

De 450 de lei îți poți lua de la Nokia( Microsoft ) un telefon foarte bun. Si toată lumea a auzit măcar o data de Nokia Lumia... Serios dacă nu ți se pare plictisitor ( așa li se pare unora ca dacă nu are multe jocuri, tot felul de prostii de customizat gata este un sistem nașpa) poți sa îți iei un Lumia sunt super rezistente... Eu am 520 si este foarte bun.

| No10 explică (pentru andutzu2000):

Mie nu imi trebuie jocuri tongue doar poze de calitate si sa aiba un procesor bunwinking.