| alymitu a întrebat:

Samsung Galaxy S II ( http://telefonultau.eu/......Black.html )
sau
Samsung Galaxy S III mini? ( http://telefonultau.eu/products/Samsung-i8190-Galaxy-S-I II-Mini-White.html )
Fundaa;*!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Aş zice că Samsung i8190 Galaxy S III Mini.

Avantaje : e mai nou, are slot de card până la 64 Gb, sistem operare Android OS, v4.1 (Jelly Bean), etc.

Dezavantaje - Galaxy S II are unele "dotări" mai superioare : display Super AMOLED Plus Gorilla Glass, memorie internă mai mare ( 16GB, 1 GB RAM ), conexiune 3G mai rapidă/performantă ( HSDPA, 21 Mbps ), cameră primară mai bună ( 8 MP, 3264x2448 pixeli ), video mai bun ( 1080p@30fps ), camera secundară mai bună ( 2 MP ), procesor mai puternic ( Dual-core 1. 2GHz ), TV-Out (via MHL A/V link), baterie mai puternică ( Li-Ion 1650 mAh, timp DUBLU în stand by ), etc.

Totuşi, eu aş ALEGE Samsung I9100 Galaxy S II!

3 răspunsuri:
| ArekkusuKage a răspuns:

Clar galaxy mini S III CLARbig grin

| alymitu explică (pentru ArekkusuKage):

Daca nu cer prea mult, poti sa imi spui si de ce, te rog? puppy dog eyes

| ArekkusuKage a răspuns (pentru alymitu):

Este mia nou are o platforma mai buna este cu cateva specificati superior lui s2 mare diferenta nu e dar eu consider ca este mai bun si ca desing si ca functionalitate