| dygas a întrebat:

SAMSUNG GALAXY S2: Cand il deblochez imi apare o eroare ( voice command, An unexpected server eror ocurred.please try again), de la ce sa fie? stie cineva cum sa scap de ea? multumesc,

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Cred ca ai nevoie de un reset.si eu am s2.
1.stinge telefonul
2. apasa butonul volum +, butonul power, butonul home, simultan.pana cand iti apare un robotel.
3.alege cu butonul volum "wipe data/factory reset"ca sa selectezi trebuie sa apesi butonul power.
4.asteapta pana sa se termine procesul.
5.alege cu butonul volum, reebot sau reboot system now!
6.asteapta..ai telefonul ca nou!
funda?

2 răspunsuri:
| dygas explică (pentru davidtm):

Si mi se sterg toate aplicatiile/jocurile?

| davidtm a răspuns (pentru dygas):

Da! dar daca le muti pe card, nu! pentru ca raman salvate pe card.