| Nova21 a întrebat:

Samsung Galaxy s2 plus e un telefon bun in comparatie cu s2 mini?

Răspuns Câştigător
| CalinBerindean a răspuns:

Pai, evident ca are o performanta mai mare Samsung galaxy s2 decat cel mini, raspunsul ti-l ofera si numele unul este facut la o scara mai mic si cu facilitati mai scazute iar altul la scara mai mare si cu componente mai bune.

| Nova21 explică (pentru CalinBerindean):

Mersi stiam ca s2 plus e mai bun dar voiam sa ma conving inca o data mersi

| CalinBerindean a răspuns (pentru Nova21):

Poti da funda daca te-am ajutat, apropo ei zic ca mai bine iti iei s3 mini este mult mai bun si te ajuta. Oricum este alegerea ta, un telefon s3 mini am gasit ieri la magazine cu 800 lei, care cred ca este un pret foarte mic.

| Nova21 explică (pentru CalinBerindean):

Nu ma ajuta banii (si am doar pentru un s2 plus)

5 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Da, este mai bun decat s2 mini.

Totusi, cred ca ar fi bine daca te-ai uita si peste acest model de telefon: http://bit.ly/16Kfieq