| Nova21 a întrebat:

Samsung Galaxy S2 Plus sau Galaxy S3 mini?

Răspuns Câştigător
| BeeaBeea a răspuns:

Samsung Galaxy S3

18 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Samsung Galaxy s2 Plus

| ReusxD a răspuns:

Iphone S5 şi Samsung Galaxy S4 mai bune.

| Nova21 explică (pentru ReusxD):

Ma da nu am intrebat de IPhone sau S4 si daca ai bani n-ai decat sa ti-le cumperi tu!

| ReusxD a răspuns (pentru Nova21):

Eu le am mă pişcoţel laughing

| Nova21 explică (pentru ReusxD):

Te felicit mai pulashel

| ReusxD a răspuns (pentru Nova21):

Măi retardel.

| Nova21 explică (pentru ReusxD):

Mai idiotel.

| ReusxD a răspuns (pentru Nova21):

Măi păpuşhel

| Nova21 explică (pentru ReusxD):

Mai poponel

| ReusxD a răspuns (pentru Nova21):

Măi mototelule.

| Nova21 explică (pentru ReusxD):

Mai copacelule

| ReusxD a răspuns (pentru Nova21):

Măi copchil pulovăr laughing

| Nova21 explică (pentru ReusxD):

Mai copil analfabet laughing

| ReusxD a răspuns (pentru Nova21):

Măi bahleoabă rolling on the floor

| Nova21 explică (pentru ReusxD):

Ba deja ii enervant daca vrei sa arati cat de prost poate fi un om scrie in continuare sa le arati ce exemplu bun esti deci succes la prostie.

| stroedaniel13 a răspuns:

Dintre cele doua mai bun este acest Samsung: http://bit.ly/14r7IFo si o sa iti explic imediat si de ce:

are un procesor foarte stabil
are gps
camera foto de 5mp
baterie de 1500 mah care tine cel putin 2 zile (si asta este mult pentru un smartphone)
versiune stabila de android
ecran cu o diagonala de 4 inch si deosebit de fidel la atingere

| SkittxD a răspuns:

Nu e adevarat, daca te uiti la detaliile fiecarui telefon, ai sa observi ca S2 plus e mai bun deoarece are camera de 8 mp, led, memoria mai mare, mai multe culori iar s3 mini are camera de 5 mp si in orice caz mai putine beneficii.
acum treaba ta pe care il cumpereiwinking sper sa nu faci alegerea proasta!

| Nova21 explică (pentru SkittxD):

Nu iti face griji il luam pe s2 oricum dar voiam sa fiu sigur de alegere acum imi pare rau de funda ca nu ti-am dat-o deci mersi