| sweetgirl68 a întrebat:

Samsung galaxy s2 plus sau iphone4(sau alte telefoane bune cam de acelasi pret)? motiveaza raspunsul

6 răspunsuri:
| KinekT a răspuns:

Iphone camera de 5 mp/Samsung camera de 8mp
iphone procesor 1 ghz a4/s2 procesor dual core la 1.2 ghz
bateria la s2 tine mai mult decat la iphone 4
ecran super amoled plus la s2
sunt multe motive sa iti iei un s2 + dar eu personal as alege iphon-ul.

| sweetgirl68 explică (pentru KinekT):

Zi-mi motivele pentru care aleg iphone-ul te rog

| KinekT a răspuns (pentru sweetgirl68):

Pai las alege pentru camera...si ecranul retina dar as mai strange ceva banuti si mi-as lua un iphone 4s un procesor dual core de 1.2 cu un chipset mult mai puternic decat s2+ o camera isaight(scuze daca am gresit denumirea)mult mai reusita decat camera de pe s2+ sistemul de operare ios... itunes designul camera secundara.

| Naspa6969 a răspuns:

S2. De ce? Pentru ca: 1. tine mult mai mult bateria decat la Iphone 2. Nu se spare cand cade sau altceva. 3. E simplu de folosit

| mihamika99 a răspuns:

Eu ti-l recomand pe Samsung galaxy s2
ai pe siteul asta avantajele sale
http://www.google.ro/......http?/url

bine acum e alegerea ta
sper ca team ajuta
o zi frumoasA
:*

| Nutzuh a răspuns:

Samsung galaxy s2 plus mai bine decat iphone4, deoarece iphone4 e mult prea complicat si iti trebuie mult timp sa descoperi toate chestiile care le poate face.Samsung galaxy s2 plus e mult mai simplu de folosit.
Ti-as recomanda si un HTC.