| dygas a întrebat:

Samsung galaxy s2 : salut mi-am luat astazi un cablu de date pentru acest telefon si cand il conectez mi-l recunoaste ca o camera foto, nu pot sa vad tot pe el, sa pot pune si eu muzica pe el sau altele, stie cineva de ce si cam ce ar trebui sa fac? multumesc

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Incearca asa:
Settings-More settings-USB Utilities-Conect Storage to PC, dupa care conectezi cabu USB.
sau du-te aici si descarca Samsung USB drivers:
http://androidforums.com/......aptop.html
(te duci pe "SAMSUNG_USB_Driver_for_Mobile_Phones.exe"), iar in noua pagina care se deschide te duci pe butonul verde, scrie "Download (23. 04MB)"

| darkpaul99 a răspuns:

PRietene ai incercat sa te uiti la setarile lui cu conecatre la Pc

| kootzy a răspuns:

Modifica din setari ce sa faca, cand il conesctezi la USB (pune-l pe MASS Storage device )

| dygas explică (pentru kootzy):

Multumesc frumos, acum merge...

| dygas explică (pentru kootzy):

Dar,acu alta problema, vad tot ce e pe telefon insa nu pot pune nimic pe el, imi da eroare straight face, de ce?