| AnaCrn a întrebat:

Samsung galaxy s2 sau s3 mini?

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

S3 Mini

| davidtm a răspuns (pentru Iulian03):

Ba tu ai comparat s3 mini si s2? s2 e mult mai mare si mai bunlaughingdar nu stiu unde va este capul.

| Iulian03 a răspuns (pentru davidtm):

Da,are matusimea s2 si l-am vazut cum arata si da S3 mini e mai bun ca e dupa S2, copile.

| davidtm a răspuns (pentru Iulian03):

laughing)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) si daca e dupa s2 e mai bun?laughing)))))))))
si Nokia asa 302 e dupa s2 si nu se compara nici la degetu` mic.laughing

| marktheshark a răspuns:

Samsung galaxy s3, nu e mare diferenta intre ele

| Ellie01 a răspuns:

S3 mini are un design mai frumos decat S2 mini.Despre functii nu stiu sa-ti povestesc, pentru ca nu cunosc domeniul.

| davidtm a răspuns (pentru Ellie01):

Ce s2 mini ma ametito? a zis de s2.nu a zis de s2 mini

| abdrei2012 a răspuns:

S3 mini