| DiannaDi a întrebat:

Samsung galaxy S2 sau Sony Ericsson xperia arc s? de ce?

Răspuns Câştigător
| Alphabeat a răspuns:

Intre Samsung S2 si Sony Ericsson xperia arc s iti recomand Samsung S2 deoarece merge super, ii tine bateria mult mai mult, iar sistemul de operare difera, la Samsung ai Android 4.0, iar la Sonny E. xperia arc s ai Android 2.3.
Dupa Ratingul CNET, PC Magazine, PC world ranking, Samsung Galaxy S2 primeste in medie nota 4/5 iar Sony Ericsson Xperia Arc S primeste nota de 3.5/5. Citeste mai multe aici ca sa te convingi singura: http://smartphones.techcrunch.com/......eria-Arc-S
Decizia iti apartine, fundita daca ti-a fost de folos! Te salut!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Parerea mea ca in ceea ce priveste smartphone uri de calitate exista doar Samsung si Apple

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Ce calitate vezi tu la Samsung si Apple ca pun procesoare de la ARM, display-uri de la LG cu sticla gorila glass sau ca memoria instalata RAM sau nu, este de la Micron, Hyundai, Spektek, Transcend, sau sistemul de operare android de la Google (si Apple are tot sistem de operare bazat pe linux).
Cand spui calitate la ce te referi, tinand cont ca nici 5% din tehnologia telefoanelor Samsung si Apple nu este produsa de ei, ei doar o integreaza de la alti producatori, deci unde este caliatea lor.

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am zis nicaieri ca ei produc totul 100%, nici nu e nevoie sa produca ei atata timp cat le integreaza cum trebuie

Răspuns utilizator avertizat