| Ser9iu a întrebat:

Samsung galaxy S2 Sau Sony Xperia S?
Care si de ce happy

5 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Samsung Galaxy S 2 Sigur deoarece este mult mai mai compact si mai de buna calitate din cate stiu eu Samsung este cea mai buna firma de telefoane cu touchscreen

| Cronki a răspuns:

big grin Iti recomand Samsung deoarece e un brand preferat de romani iar tehnologia este foarte "buna". laughing Vorbesc de tehnologia trecuta in cartea tehnica si nu cea reala! Are plastice mai bune ca la Sony! tongue Specificatiile numai din CARTEA TEHNICA sunt net superioare fata de Sony.
Fi roman alege Samsung! laughing

| XxAnonimuXx a răspuns:

Eu iti recomand Samsung galaxy s2 pentru ca Sony xperia s e ca si un patrat ca si o caramida la forma dar in schimb Samsung galaxy s2 e mai rotund e mai de calitate

| AdrianExtreme a răspuns:

Samsung galaxy S2 este mai bun ca Sony Xperia S.

| SB_Kornel_1995 a răspuns:

Samsung galaxy s 2 Iti recomand chiar de e mai slab decit Sony xperia S. Nu cu mult e mai slab