| dygas a întrebat:

SAMSUNG GALAXY S2: Ziceti o aplicatie tare ce il pune in evidenta, sau orice la acest telefon ce e mai special

ps: doar ce l-am achizitionat si...

4 răspunsuri:
| archas a răspuns:

Exista o aplicatie care face ecranul sa para spart (nu stiu exact cum se numeste), o gasesti in android marker, o activezi si mergi la maicata si il arati!laughing

| DyaNa1337 a răspuns:

Bravo pentru achizitie, e un telefon f bun. iti pot spune niste jocuri daca vrei, si sunt foarte misto, unele le gasesti pe gratis pe google play (ex android market):eternity warriors 2, N.O.V.A 2, Modern combat 2 sau 3, gta III, gta vice city, asassins creed

| AndreiuuMrrr a răspuns (pentru DyaNa1337):

Toate jocurile pe care le-ai zis tu acolo sunt cu bani happy

| DyaNa1337 a răspuns (pentru AndreiuuMrrr):

Ba nu, primul e fara bani, acelasi telefon il am si eu si l-am descarcat de pe google play (android market) pe gratis, restul iale de pe http://android.mob.org/p285-android-2.3/ sau http://www.umnet.com/mobile-games/0-4452-0-Android_games-0
sunt multe siteuri