| BiancaDenisa a întrebat:

Samsung Galaxy S3 este un telefon pe masura asteptarilor? Adica isi merita banii? Are cineva? Daca da, va rog sa-mi dati mai multe detalii happy
Cel mai complex raspuns primeste funda.Multumesc anticipat! happy

2 răspunsuri:
| SparkleO a răspuns:

In opinia mea, galaxy S3 isi merita banii. insa, la fel ca orice android, nu tine mult incarcat, mai ales daca esti toata ziua cu el in mana... bateriaeste mare, dar si telefonul.
are placa video buna, memorie RAM sa-ti ajunga, procesor tare, si memorie din plin.
ecranul e si el important... e super performant, primeste repede comenzile...

| cosmin655 a răspuns:

Da,isi merita banii si 100% e pe masura asteptarilor.E un telefon foarte bun(nici iphone-ul 5 nu e asa bun). Problema la telefonul asta e ca se sparge foarte usor(daca, cade o data pe fata adio ecran) si din cand in cand(daca-l folosesti prea mult)ti se blocheaza ecranul si se poate stinge(asta o stiu de la fratele meu, el e posesorul unui s3).Dar daca nu-l folosesti excesiv, ii cumperi o husa si o folie de protectie pentru fata ti-l recomandhappy.