| andrandrandra a întrebat:

Samsung galaxy s3 mini sau note 1 n7000? de ce?

8 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Samsung Galaxy Note 1.

| fuzzer a răspuns:

GAlaxy s3, special pentru design.

| andrei1237 a răspuns:

Samsung Galaxy S3 mini pentru ca este mai avantajos.

| andrandrandra explică (pentru andrei1237):

De ce? te referi la pret? eu am s3 mini si vreau sa-l dau pentru un note 1 si sa dau diferenta de un milion, se merita?

| andrei1237 a răspuns (pentru andrandrandra):

Eu zic ca da.

| RobertFHC a răspuns:

Se merita sa faci schimbul, n7000 ramane mai bun, dar sa nu intrecem masura, ca nu e vreun avion.
Daca ii dai un milion in plus e perfect, dar uita-te si tu sa nu fie zgariat sau sa aiba probleme nevizibile.

Noroc.

| Tudor_Daniel_1993 a răspuns:

Note'u e superior la tot: procesor, ecran, fiabilitate ( s3 mini e foarte firav in cazul cazaturilor)
Gasesti aici tot ce ai nevoie sa stii http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5033&idPhone2=4135

| Tudor_Daniel_1993 a răspuns:

Nu stiu in ce stare sunt telefoane! dar este o afacere buna. Din cate stiu eu S3 mini consta in jur de 700 lei si note n7000 aproximtiv 1100 lei daca nu ma insel