| bogdannn196 a întrebat:

Samsung Galaxy S3 mini se poate incarca si prin wi-fi?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa se incarce? Iti dai seama ce prostie spui? Wi-fi este pentru transfer de date(internet). Mare ti-e gradina, Doamne!

| DenisIonut01 a răspuns:

Incarca? la ce? curent? lol nu!

| shannygelu a răspuns:

Se incarca te pui langa modem wi fi si pui telefonul la incarcat in priza

| SmecheruCuSpate a răspuns:

Nu ai cum, poate daca te duci in viitor laughing

| bogdannn196 explică:

Fratilor voi chiar nu ati auzit de incarcare prin Wi-Fi?
Uitati-va si voi o clipa pe http://www.yoda.ro/......n-aer.html daca nu va e greu sa va deschideti ochii
Am ca S3 se poate incarca prin Wirelles dar nu stiam sigur si de fratioru' cel mic (S3 mini)

| bogdannn196 explică:

Inca astept un raspuns...
Daca nu stiti despre ce este vorba nu mai lasati comentarii aiurea

| Alin_Stefan_Alin_Stefan_1995 a răspuns:

Sunteti prosti inseamna exista un capac special care se pune pe telefon si o placa care se conecteaza la calculator sau in priza si pui telefonul pe ea si se incarca dar se pare ca v-ati nascut ieri sau aveti 80 de ani