| SamsungGalaxyS3 a întrebat:

Samsung galaxy s3 mini vs iphone 4... cine castiga? big grin

Răspuns Câştigător
| vladelvis a răspuns:

Castigatorul este s3 mini. Deoarece are procesor dual-core, bateria mai buna, ecranul mai mare, memoria ram mai mare, camera frontala mai mare, Bluetooth versiunea 4.0 vs 2.1 deci numai avantaje Sigur s3 mini e mai bun!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Samsung Galaxy S3 Mini, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......35_169.php

Toate cele bune.

| Funny111 a răspuns:

Galaxy s3 min