| Maties_Maria_1972 a întrebat:

Samsung Galaxy S3 NEO sau iPhone 5C? Argumentati! Dau fundahappy

4 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Aici e o chiestiune de gust, parerea mea, eu nu sunt fan IOS, si d-asta as opta pentru Android si implicit pentru varianta NEO de la galaxy s3.Succes!

| mari9999 a răspuns:

Parerea mea este iphone 5c pentru ca este mult mai finut si sistemul de operare este bine optimizat pe cand la s3 dupa 10-15 aplicatii instalate incepe sa mearga in reluare ceea ce nu se intampla la ios. cei care zic android sunt sigur ca nu au avut niciodata vreun iphone. se cunoaste diferenta!

| gelu1970 a răspuns:

Cauta in google o comparatie intre cele doua telefoane si vei vedea ca Samsung e superior

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S3 Neo, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......dkyetl.php

Toate cele bune.