| mynel99 a întrebat:

Samsung Galaxy S3 sau Xiaomi redmi 1S? Care e mai bun?

Răspuns Câştigător
| RedSkyRomania a răspuns:

Buna! Telefoanele sunt oarecum asemanatoare ca si specificatii, dar dupa parerea mea, Samsung are mai multa experienta in smartphone-uri, plus ca foloseste materiale mult mai bune.

Daca mai ai intrebari sau probleme legate de tehnologie, poti intra pe http://redskytech.weebly.com/ si vom incerca sa te ajutam.

Funda?

| mynel99 explică (pentru RedSkyRomania):

Hei,mersi,stiu specificatile telefoanelor, si tin cont de faptul ca samsungurile sunt mai bune, dar problema e ca mi se pare o difereta putin mai mare la procesor...1, 4Ghz e putin cam mic pe langa 1, 6 Ghz.

| mynel99 explică (pentru RedSkyRomania):

Si nu e asta, dar lucrul de care sunt nedumerit e faptul ca la antutu s3 are cam 16-17.000 de puncte... si xiaomi are 22-23.000

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S3 I9300/S III deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......wb52nh.php

Toate cele bune!