| TheSpecialOne a întrebat:

Samsung galaxy s3 vs xperia z vs alview soul vs LG Nexus 4 vs orice alt telefon cam la acelasi pret. Care e mai bun si de ce?

3 răspunsuri:
| thequestionMARK a răspuns:

Salut,personal eu as lua un Nexus datorita faptului ca este un telefon facut de google, deci update de sistem imediat dupa lansarea unei noi versiuni, dar acest model are cameracam slaba si hardware nu prea impresionant concluzia:acest telefon e bun pe software si nu prea pe hardware.s3 este bun dar nu primeste update-uri multe deci daca te intereseaza software-ul nu il reomand, in schimb camera mult mai buna si multe alte functii specifice Samsung(stay awake, music hub...). Acum cel mai bun telefon din acelea enumerate este xperia z.Aspectul e minunat, materiale de calitate, camera semi-nu-prea-dar-buna
+rezistenta la apa si suita de aplicatii Sony+update-uri+ecran full hd de 5 inchi(foarte bun).

| TheSpecialOne explică (pentru thequestionMARK):

Pe mine ma intereseaza mai mult hardware, sa mearga rapid in orice aplicatie, poze si video decente+sa aiba blitz pentru lanterna si un ecran foarte luminos

| thequestionMARK a răspuns (pentru TheSpecialOne):

In acest caz xpeira este pentru tine