| alienkros a întrebat:

Samsung galaxy S4 alb sau negru? Sunt frumoase ambele culori, dar eu ma imbrac foarte"pastelat" in multe culori(deschise) si na... FUNDA

8 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Eu îţi recomand modelul alb deoarece arată mai frumos şi mai elegant.
Nu contează cum te îmbraci sau dacă eşti fată sau băiat, pur şi simplu ţine de preferinţa ta vizuală.
Pa-pa.

| Stephanie16 a răspuns:

Cel pe alb arata mai bine!

| alyn293 a răspuns:

Ce inseamna funda?

| IonuTc007 a răspuns:

Si eu recomand tot alb! Arata mai fain! happy
Funda?smug

| PickUp a răspuns:

Heyhappy
Eu iti recomand negru deoarece:
1.Nu se vad zgarieturile asa de rau!
2.Se asorteaza la orice!
3.Nu este la fel de pretentios ca albul!(In plus albul la fiecare zgarietura sau o picatura de mizerie iese in evidenta de la 500 de metrilaughing )
Bafta!
Funda?big grin

| Frank51 a răspuns:

Modelul Alb arata mai frumos, arata mai mare, serios!

| lucky_6605 a răspuns:

Pe negru pentru ca arata mai sexy, iar culoarea nu este asa sensibila

| MiculFaraon a răspuns:

Salut!
Parerea mea modelul alb deoarece arata mai elegant si este mai atragator.
Imbracaminte nu conteaza cu telefonul.
Pa-pa.