| ionescuandrada2000 a întrebat:

Samsung Galaxy S4 sau Iphone 4 s? Argumentati!

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ce naiba sa mai argumentezi? S4 fara nici un drept de apel.http://www.phonearena.com/....../7597,5257

| doareustreet a răspuns:

Samsung galaxy s4 este mai bun deoarece este si mai nou are camera de 13 megapixeli care se bate la egal cu cea alui iphone 5s ecranul de 5 inch iar la iphone 4s de 3.5 multe optiuni la camera si inregistrare tine incarcat destul de mult este mai rezistent si in timp la iphone 4s scade performanta bateria tine mai putin samgung-ul are blitzul mai puternic! pace sper ca te-am ajutat iti recomand s4 este aproape la fel de bun ca iphone 5s eu as zice la fel

| vladionut94 a răspuns:

Ar fi bine sa iti ei un iphone 5 ca iphone 4 nu mia face fata la ios 7 sau viitoru 8 si daca si il cumperi o sa sacadeze foarte putin la app noi
ps: ori s4 ca este aproape nou si tine pasu cu tehnologia sau iphone 5

| alexcs123 a răspuns:

Cei 8 mpx de la iPhone4s sunt echivalentul a celor 13 de la s4.Depinde ce iti place tie. Iphone 4s merge foarte bine pe cand s4 se mai blocheaza deoarece Samsung sunt niste "glume' ca sa zic asa.

| Jipa95 a răspuns:

S4. Camera mai buna, procesor mai bun, gpu mult mai bun si os mai bine optimziat.

Bft!