| Saddy_Slimm_1995 a întrebat:

Samsung galaxy s4 sau iphone 5s
Argumentati
Funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Răspuns simplu: S4.
De ce? pentru că e cel mai bun telefon din lume şi merită fiecare bănuţ... iphone-ul nu e bun de nimic.

| kar1GaNNN a răspuns:

Samsung Galaxy S4 e mai inteligent si are foarte multa lume, e foarte raspandit pe cand Iphone 5 e doar o caramida slaba.

| KaterinaРомановский a răspuns:

Eu am Samsung si sunt foarte nemultumita de el, are o multime de probleme sad cu iphone nu aveam atat bataie de cap, nici semnal calumea nu are s4 asta nici nimic sad

| nikname a răspuns:

Galaxy s4

| TwistO a răspuns:

HTC One, net superior peste cele doua telefoane.
iPhone: Se zgarie usor, sistem de operare complicat.
S4: plastic, cateodata se blocheaza, semnal wi-fi slab.

| Gaaby a răspuns (pentru TwistO):

S4 are margini metalice, iar HTC One este foarte greu de reparat in caz ca pateste ceva pentru ca este format dintr-o singura bucata de metal. Procesor mai mic pentru HTC, ram mai putini, culori mai putine, camera mult mai mica etc.Mai vrei argumente? Doar la design HTC e superior!